Wojskowy Klub Sportowy ZEGRZE
ul. Groszkowskiego 8, 05-131 Zegrze
tel. 603-073-586
email: klub@wkszegrze.com.pl

High Performance

 

 

 

e-learning

Rozpoczynamy cykl szkoleń online.

 

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Sportu i Turystyki, które zalecają aby w związku z zagrożeniem zakażenia wirusem COVID-19, szkolenia teoretyczne na uprawnienia motorowodne odbywały się on-line, na naszej platformie edukacyjnej www.motorowodne.moodlecloud.com
uruchomiliśmy platformę szkoleniową przygotowującą do egzaminu na patent sternika motorowodnego. Wkrótce dostępne będzie również szkolenie online "Licencja na holowanie narciarza wodnego".

 

Szybko, tanio, wygodnie i bezpiecznie

Oszczędzaj czas i pieniądze!  Kurs przechodzisz samodzielnie, korzystając z ekranu własnego komputera, tableta  lub smartfona. Ucz się w wybranym przez siebie czasie dzieląc materiał na dowolną ilość etapów. Do czasu pozytywnego zdania egzaminu masz stały dostęp do kursu i materiałów szkoleniowych.

Cały proces szkolenie ogranicza się wyłącznie do jednej wizyty nad wodą, gdzie nauczymy Ciebie prowadzenia łodzi motorowej i przeprowadzimy przez proces egzaminacyjny. 

Jak wygląda nowa forma szkolenia

Szkolenie jest przygotowane w formie wykładów online, program jest zgodny z wytycznymi określonymi w Rozporządzeniu Ministra Sportu. Po ukończeniu każdego etapu kursant rozwiązując przygotowane testy sprawdza swój poziom wiedzy. Druga część kursu to zajęcia praktyczne oraz egzamin, przeprowadzane one są w każdą sobotę na terenie portu Wojskowego Klubu Sportowego w Zegrzu.

 

Skontaktuj się z nami przez e-mail: kursy@motorowodne.com

lub telefonicznie: 514 586 689

Po otrzymaniu loginu i hasła zaloguj się do serwisu na stronie:

https://motorowodne.moodlecloud.com

 

Całkowity koszt szkolenia to tylko 400 zł

 

Kliknij w obrazek aby go powiększyć

 

strona3