Wojskowy Klub Sportowy ZEGRZE
ul. Groszkowskiego 8, 05-131 Zegrze
tel. 605-418-152
email: klub@wkszegrze.com.pl 

High Performance

 

 

 

Szkolenia online

Rozpoczynamy cykl szkoleń online.

 

O prowadzeniu szkoleń w takiej formie myśleliśmy już dawno, mamy XXI wiek... Potrzebny był jednak impuls, w tym przypadku to Coronavirus. Obecna sytuacja epidemiologiczna wymusiła na nas wdrożenie nowej formuły wykładów, zgodnej z wytycznymi Ministerstwa Sportu i Turystyki i PZMWiNW, które zalecają aby wszelkie szkolenia teoretyczne na uprawnienia motorowodne odbywały się on-line. Na naszej platformie edukacyjnej www.motorowodne.moodlecloud.com, dostępny jest program szkolenia na patent sternika motorowodnego.W wkrótce dostępne będzie również szkolenie na holowanie narciarza wodnego.

 

Szybko i wygodnie

Oszczędzaj czas i pieniądze!  Kurs przechodzisz samodzielnie, korzystając z ekranu własnego komputera, tableta  lub smartfona. Ucz się w wybranym przez siebie czasie dzieląc materiał na dowolną ilość etapów. Do czasu pozytywnego zdania egzaminu masz stały dostęp do kursu i materiałów szkoleniowych.

Cały proces szkolenie ogranicza się wyłącznie do jednej wizyty nad wodą celem nabycia umiejętności prowadzenia łodzi motorowej. 

Jak wygląda nowa forma szkolenia

Szkolenie jest przygotowane w formie wykładów online, a program szkolenia jest zgodny z wytycznymi określonymi w Rozporządzeniu Ministra Sportu w sprawie uprawiania turystyki wodnej z 2013 roku. Po ukończeniu każdego etapu szkolenia, kursant rozwiązując przygotowane testy sprawdza swój poziom wiedzy. Druga część szkolenia to praktyczna nauka prowadzenia jachtu motorowego. Szkolenie praktyczne oraz egzamin przeprowadzane są na terenie portu Wojskowego Klubu Sportowego w Zegrzu lub na Mazurach w Mikołajkach.

Aby wziąć udział w nowej formie szkolenia

skontaktuj się z nami przez e-mail: kursy@motorowodne.com

lub telefonicznie: 514 586 689

Po otrzymaniu loginu i hasła zaloguj się do serwisu na stronie:

www.motorowodne.moodlecloud.com

 

Kliknij w obrazek aby go powiększyć

 

strona3