Wojskowy Klub Sportowy ZEGRZE
ul. Groszkowskiego 8, 05-131 Zegrze
tel. 603-073-586
email: klub@wkszegrze.com.pl

High Performance

 

 

 

Szkolenia online

Rozpoczynamy cykl szkoleń online.

 

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Sportu i Turystyki, które zalecają aby szkolenia teoretyczne na uprawnienia motorowodne odbywały się on-line, na naszej platformie edukacyjnej www.motorowodne.moodlecloud.com
uruchomiliśmy platformę szkoleniową przygotowującą do egzaminu na patent sternika motorowodnego. Wkrótce dostępne będzie również szkolenie online "Licencja na holowanie narciarza wodnego".

 

Szybko, tanio i wygodnie

Oszczędzaj czas i pieniądze!  Kurs przechodzisz samodzielnie, korzystając z ekranu własnego komputera, tableta  lub smartfona. Ucz się w wybranym przez siebie czasie dzieląc materiał na dowolną ilość etapów. Do czasu pozytywnego zdania egzaminu masz stały dostęp do kursu i materiałów szkoleniowych.

Cały proces szkolenie ogranicza się wyłącznie do jednej wizyty nad wodą, gdzie nauczymy Ciebie prowadzenia łodzi motorowej i przeprowadzimy przez proces egzaminacyjny. 

Jak wygląda nowa forma szkolenia

Szkolenie jest przygotowane w formie wykładów online, program jest zgodny z wytycznymi określonymi w Rozporządzeniu Ministra Sportu. Po ukończeniu każdego etapu kursant rozwiązując przygotowane testy sprawdza swój poziom wiedzy. Druga część kursu to zajęcia praktyczne oraz egzamin, przeprowadzane one są na terenie portu Wojskowego Klubu Sportowego w Zegrzu.

 

Skontaktuj się z nami przez e-mail: kursy@motorowodne.com

lub telefonicznie: 514 586 689

Po otrzymaniu loginu i hasła zaloguj się do serwisu na stronie:

https://motorowodne.moodlecloud.com

 

Całkowity koszt szkolenia to tylko 400 zł

 

Kliknij w obrazek aby go powiększyć

 

strona3